“Kim Bu Küçük Demet Akalın mı?”

Seren Serengil hakkında yaptığı skandal paylaşımla gündem olan Hande Yener, stüdyo çıkışı muhabirlerin sorularını cevapladı. Yener, yaşananların ‘Kadın Şiddeti’ şeklinde yansıtılmaya çalışılmasına tepki göstererek "Bu kavga mahkemede biter. Kim bu küçük Demet Akalın mı? Büyüğü bitti, küçüğü mü geldi?" dedi.

“Kim Bu Küçük Demet Akalın mı?”
“Kim Bu Küçük Demet Akalın mı?” Meltem Yuksel
Bu içerik 906 kez okundu.

Hande Yener ile Seren Serengil arasında yaşanan çirkin kavga yargıya taşındı. Seren Serengil dün sabah adliyeye giderek Hande Yener'den şikayetçi olarak, kendisine 30 metreden fazla yaklaşmama ve sosyal medyadan adını anmaması için de aile mahkemesine de başvurdu. Bununla da yetinmeyen sunucu, Hande Yener'e 100 Bin TL’lik de tazminat davası açtı.

Yaşanan olayların ardından dün akşam Levent'teki bir stüdyodan çıkarken görüntülenen Yener, tartışmanın ‘Kadın Şiddeti’ olarak değerlendirilmesine tepki gösterdi.

Yaklaşık bir haftadır kendisine uygulanan şiddeti herkesin gördüğünü söyleyen şarkıcı, “ İlla dayak mı yemem gerekiyor. Bu yapılan şiddet değil de nedir! 17 yıllık her saniyesi dolu dolu olan emeğime biri bön bön bakarak atıp tutamaz. Kim bu küçük Demet Akalın mı? Büyüğü bitti, küçüğü mü geldi?” dedi.

Kavganın reklam amaçlı yapıldığı iddialarına da cevap veren Hande Yener; “Ne reklamı, bu kavga mahkemede biter, o kimi dava ediyor. Paylaşımlar Google’da var. Ben de dava açıyorum tabii ki. Sonra sakın uzlaşma istemesin sakın! Bu iddialarının arkasında dursun" cevabı vererek arabasına binip gözden kayboldu.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Alişan Cimri mi?" Sorusuna Şaşırtan Cevap

 

Hande Yener Seren Serengil Duymayan Kalmasın Demet Akalın Dava Mahkeme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500