Kim İnanır 52 Yaşında Olduğuna

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, geçtiğimiz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserinde muhteşem bir performans sergiledi. Sahneye oyuncularla çıkan sanatçı ekibiyle birlikte müzikal tadında bir konser verdi.

Kim İnanır 52 Yaşında Olduğuna
Kim İnanır 52 Yaşında Olduğuna Meltem Yuksel
Bu içerik 1398 kez okundu.

Turkcell Yıldızlı Geceler etkinliğinde düzenlenen ekinlikte sıra geçtiğimiz akşam Sertab Erener’deydi. Sahneye gözleri siyah bir bantla kapalı olarak çıkan sanatçı, ilk olarak “Aşk Beni” isimli şarkısını seslendirdi.

20 yılı aşkındır sahnede olmasına rağmen hâlâ her konserinde aynı heyecanı taşıdığını belirten sanatçı, kostümleriyle de izleyicilerden tam not aldı. Sergilediği performansıyla da oldukça beğeni alan Erener ilerleyen yaşına rağmen enerjisinden hiçbir kaybetmediği görüldü.

Sanatçıya konser boyunca, sahnedeki ev içi dekorunda her şarkıyı tiyatral olarak canlandıran oyuncular eşlik etti. Erener, son albümü “Kırık Kalpler Albümünde yer alan şarkıları da seslendirdiği gecede dinleyicilerine müzik ziyafeti sundu.

Gecenin sürprizi ise 2016 Eurovision Şampiyonu Kırımlı sanatçı Jamala’yı oldu. İki şampiyon, Erener'in Türkiye’ye şampiyonluğu getirdiği ‘Every Way That I Can’ şarkısını seslendirdi. Muhteşem düet Harbiye’de alkış yağmuruna tutuldu.

Sanatçının eşi Emre Kula, konseri ise arka sıralardan izledi. “Sertab bu konser için günlerce uykusuz kaldı” diyen Kula, neden protokolde oturmadığı sorusu karşılığında  “Buraya ses daha güzel geliyor, onun için önde izlemek istemedim” cevabını verdi.

Güçlü yorumuyla Harbiye’de sevenlerine müzik ziyafeti sunan Erener, konserinin sonlarına doğru şarkılarını seyircilerin arasında yürüyerek söyledi ve sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi.

 

sertab erener sertab erener eşi sertab erener dinle sertab erener şarkıları jamala harbiye konserleri emre kula sertab erener konser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500