Kim Kardashian Tump'tan Af İstedi

Televizyon yıldızı Kim Kardashian, ABD Başkanı Donald Trump'la Beyaz Saray'da bir araya geldi. Kardashian, Trump'tan bir hükümlü için af istedi.

Kim Kardashian Tump'tan Af İstedi
Kim Kardashian Tump'tan Af İstedi Meltem Yuksel
Bu içerik 614 kez okundu.

Televizyon yıldızı Kim Kardashian, ABD Başkanı Donald Trump'la Beyaz Saray'da bir araya geldi. Kardashian, ömür boyu hapis cezası alan ve 21 yıldır cezaevinde yatan büyükanne Alice Marie Johnson’ın affı için Trump'la görüştüğü öğrenildi.

1996'da uyuşturucudan ceza alan büyükanne Johnson’ın şartlı salıverilme şansı şu an için mümkün değil. ABD lideri Trump, Twitter hesabından Kim Kardashian ile bir fotoğrafını paylaşarak "Bugün Kim Kardashian'la harika bir buluşma gerçekleştirdik, hapishane ve ceza reformunu konuştuk" diye yazdı.

Şov yıldızı ise görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, "Başkan Trump'ın şiddet içermeyen uyuşturucu suçundan ömür boyu hapis cezası alan ilk kişi olan Alice Marie Johnson'a merhamet edeceğini umut ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Trump-Kardashian buluşması sosyal medyada büyük tepki çekti. Binlerce benzer dava bulunduğunu belirten kullanıcılar, Kim Kardashian'ın isteğiyle bir af kararına karşı çıkıyor. Ünlü televizyon yıldızı, söz konusu başkanlık affı için daha önce de Trump'ın damadı ve başdanışmanı olan Jared Kushner ile de bir araya gelmişti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Elçin Sangu'dan Nagehan Alçı'ya Sert Sözler

 

Kim Kardashian Donald Trump Uyuşturucu Alice Marie Johnson
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500