Kim Kardashian’a Meydan Okudu

Rus model Anastasia Kvitko Kim Kardashian’dan daha güzel olduğunu iddia etti.

Kim Kardashian’a Meydan Okudu
Kim Kardashian’a Meydan Okudu Meltem Yuksel
Bu içerik 5476 kez okundu.

Sosyal medya hesaplarında paylaştığı pozlarla fenomen hale gelen Rus model Anastasia Kvitko, sürekli karşılaştırıldığı Kim Kardashian'a resmen meydan okudu. 22 yaşındaki Kvitko, Kardashian'dan daha güzel olduğunu söyledi.

Kıvrımlı hatlarına oldukça güvenen Kvitko, ekranlarda Kardashian'ı geride bırakmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu söyledi. Rus manken "En mükemmel vücut benimki" diyerek sözlerine ekledi. Rusya'da hakkında çıkan "görüntüsünü geçirdiği estetik operasyonlara borçlu" iddialarını da yalanladı.

Kardashian'la kıyaslanmaktan memnun olduğunu da söyleyen Kvitko, "Fakat ikimiz birbirimizden çok farklıyız "dedi. Daha önceleri fazla kilolu bulunduğu için başvurduğu bir modellik ajansı tarafından reddedilen ama buna rağmen kilo vermeyi de hiç düşünmeyen Kaliningrad doğumlu rus manken "Kaslarım eğitimli, bedenim sportif, kalçalarım ise dünyanın en güzeli" dedi.

Beyonce ve Nikki Minaj gibi kıvrımlı ünlüleri kendisine örnek aldığını belirten Anastasia Kvitko, fazla zayıf kadınları beğenmediğini de sözlerine ekledi.

kim kardashian kim kardashian çocukları kim kardashian babası anastasia kvitko anastasia kvitko twitter anastasia kvitko kimdir anastasia kvitko ekşi kim kardashian ekşi kim kadrashian boyu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500