Kiminlesin; Karar Ver Artık Cem!

Oğlu Kemal'in mutluluğu için eski eşi Ahu Yağtu ile yeniden bir araya gelme kararı aldığı iddia edilen Cem Yılmaz, bu defa da Ebru Şallı ile görüntülendi.

Kiminlesin; Karar Ver Artık Cem!
Kiminlesin; Karar Ver Artık Cem! Nilay Işık
Bu içerik 1878 kez okundu.

Eski eşi Ahu Yağtu ile barışma ve yeniden bir araya gelme fikrini değerlendirme kararı aldığı iddia edilen ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu defa da Ebru Şallı ile görüntülenerek kafaları karıştırdı.

Eski eşi Ahu Yağtu ve oğlu Kemal ile birlikte geçtiğimiz günlerde tatile çıkan Yılmaz, Yağtu ile barıştığı yönünde ortaya atılan iddialarla magazin gündemini bir hayli meşgul ettikten sonra şimdi de Şallı ile anılmaya başladı.

Sevgilisi Sinan Akçıl'dan yakın bir tarihte ayrılan Şallı ile Çeşme'de görüntülenen ünlü komedyen, herkesi bir hayli şaşırtmayı başardı.

Beach'e ayrı ayrı gelip ortak bir noktada buluşan Şallı ile Yılmaz ikilisi, mekana gazetecilerin alınmaması yönünde işletme yetkililerini defaatle uyardı. Bu istekle de yetinmeyen ve birlikte görüntülenmemek amacıyla aralarına iki kadın arkadaşlarını alarak mesafeli şezlonglarda güneşlenen ikili, bu aşırı tedbirci halleriyle dikkatleri üzerine topladı.

Yemek masasında magazincilerin objektifine yakalanmaktan kurtulamayan Cem Yılmaz ile Ebru Şallı'nın aralarında ne olup bittiğine yönelik akıllarda derin soru işaretleri oluştu.

cem yılmaz cem yılmaz ahu yağtu ahu yağtu sinan akçıl ebru şallı ebru şallı sinan akçıl cem yılmaz ebru şallı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500