Kiralık Aşk Bu Defa Korkutuyor

Son bölümünde yaşanan gelişmeler nedeniyle herkes tarafından merakla beklenen 'Kiralık Aşk' dizisi, yeni bölümünü seyircisi ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Kiralık Aşk Bu Defa Korkutuyor
Kiralık Aşk Bu Defa Korkutuyor Nilay Işık
Bu içerik 2390 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

60. bölümü ile nefes kesmeye hazırlanan 'Kiralık Aşk' dizisi, her hafta olduğu gibi bu hafta da heyecanı doruğa yükseltecek.

Pamir ile Neriman arasında kurulan ortaklığı çözen Ömer, bu gerçekle birlikte geçmişi de sorgulamaya başlar. Defne ile beklenen yakınlaşmayı gerçekleştiren genç adam, ikili arasında kurulan ortaklığı Defne'ye söyleyip söylememe konusunda kararsız kalır.

Heyecan, kaçış, kovalamaca ve aksiyon dolu sahneleri ile seyircisini ekran başına kilitlemeye hazırlanan 'Kiralık Aşk' dizisinde Defne'yi bekleyen sürpriz bu akşam saat 20.00'de Star TV ekranlarında belli olacak.

kiralık aşk kiralık aşk defne kiralık aşk ömer kiralık aşk yeni bölüm kiralık aşk 60. bölüm kiralık aşk 60. bölüm fragmanı barış arduç elçin sangu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Necla     0000-00-00 Aman kiralik ask fazla heycanlandirmasin insan korkuyor. Meric acemi o kadar heycan yazamaz. Acemi sadece konusamayan çift yazabiliyor