'Kiralık Aşk'ta Hesaplaşma Vakti

Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşan 'Kiralık Aşk' dizisinin bu akşam yayımlanacak olan bölümü Defne ve Ömer için hesaplaşma vaktini beraberinde getirecek.

'Kiralık Aşk'ta Hesaplaşma Vakti
'Kiralık Aşk'ta Hesaplaşma Vakti Nilay Işık
Bu içerik 1923 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

58. bölümünü bu akşam seyirci ile buluşturmaya hazırlanan 'Kiralık Aşk' dizisi, Defne ve Ömer için beklenen hesaplaşmayı ekranlara getirecek.

Ömer sorunlarıyla baş etmeye ve onların üstesinden gelmeye çalışırken aklına gelen bir ipucuyla olayların gidişatını değiştirmeyi başarır. Yeni kurallar koyma ve sınırlar çizme kararı alan Ömer, Defne'nin artık sevgilisi olduğunu ilan eder.

Şirkette bulunan patronların hepsinin fotoğraflarını isteyen Defne'nin ise Pamir'in partiye katılmayı katılmayacağı ile ilgilenmesinin nedeni büyük merak konusudur.

Başrollerini Barış Arduç ile Elçin Sangu'nun paylaştığı 'Kiralık Aşk'ın bu akşam saat 20:00'de yayımlanacak olan bölümü merak edilen konuları aydınlığa kavuşturacak.

kiralık aşk kiralık aşk defne kiralık aşk ömer kiralık aşk yeni bölüm kiralık aşk 58. bölüm kiralık aşk 58.bölüm fragmanı barış arduç elçin sangu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500