Kıskanç Sevgiliden İlk Açıklama

Elçin Sangu'nun ‘Mutluluk Zamanı’ filmindeki öpüşme sahnelerini izlememek için sinema salonundan sessizce çıktığı iddia edilen Yunus Özdiken’den ilk açıklama geldi.

Kıskanç Sevgiliden İlk Açıklama
Kıskanç Sevgiliden İlk Açıklama Meltem Yuksel
Bu içerik 815 kez okundu.

Elçin Sangu'nun Barış Arduç'la birlikte rol aldığı ‘Mutluluk Zamanı’ filminin galasında öpüşme sahneleri gösterilmeden hemen önce sevgilisi Yunus Özdiken'in salonu terk ettiği, o sahneler bitince tekrar salona girdiği iddia edilmişti.

Özdiken konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, sevgilisine güvendiğini ve işine saygı duyduğunu belirtip, “Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik. Benim kişisel tercihim bu tarz sahneleri izlememek yönünde.

Ama bu ne yapılan işe sinirlendiğim ya da profesyonelliğinden emin olmadığım, şüphelendiğim anlamına gelmiyor. Gayet samimi bir izlemekten hoşlanmama duygusu. O kadar da özgürlüğüm olsun" dedi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Emniyetten Şeyma Subaşı Operasyonu

Mutluluk Zamanı Elçin Sangu Yunus Özdiken Barış Arduç Mutluluk Zamanı İzle Mutluluk Zamanı Öpüşme Sahnesi Elçin Sangu Sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500