Kıskanılmaya Çok Alıştı

Trump Towers'ta konser veren Hande Yener, özel hayatına dair enteresan açıklamalarda bulundu.

Kıskanılmaya Çok Alıştı
Kıskanılmaya Çok Alıştı Nilay Işık
Bu içerik 3071 kez okundu.

Nişanlısının da içlerinde bulunduğu hayranları ile Trump Towers'ta buluşan ve unutulmaz bir konser veren Hande Yener, özel hayatına dair ilgi çekici bilgiler verdi.

Sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yener, Türk popunun üç büyük isminden biri olduğu iddiasının arkasında durdu ve mütevazı olmak gerektiğini düşünenlere katılmadığını söyledi.

MTV Müzik Ödülleri'ne katılım gösterdiği için kendisine yöneltilen eleştirilere de cevap veren ünlü popçu, oraya dünya yıldızlarının yürüdüğü kırmızı halıdan geçiş yaparak girdiğini ve artık kıskanılmaya çok alıştığını ifade etti.

Kendisini seyretmeye gelen hayranları arasında bulunan nişanlısı Ümit Cem Şenol'a da değinmeden geçmeyen Hande Yener, Şenol'un ailesi ile iyi anlaştığını, hepsinin çok tatlı insanlar olduğunu ve birlikte çok mutlu olduklarını açıkladı.

hande yener hande yener sevgilisi hande yener nişan hande yener nişanlandı hande yener nişanlısı ümit cem şenol hande yener ümit cem şenol hande yener yaşı hande yener eski sevgilisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500