'Kısmetse Olur'da Kim Eleniyor?

Ekranların büyük yankı uyandıran yarışması 'Kısmetse Olur'da bu hafta elenecek isim belli oldu.

'Kısmetse Olur'da Kim Eleniyor?
'Kısmetse Olur'da Kim Eleniyor? Nilay Işık
Bu içerik 2382 kez okundu.

Magazin gündeminden düşmek bilmeyen ve yayımladığı her bölümüyle büyük yankı uyandıran 'Kısmetse Olur'da bu hafta elenecek isim belli oldu.

Diskalifiye olan Gökhan Sara'ya ilan-ı aşk eden Sibel Akbulut, aşkına karşılık bulup eve Gökhan'la el ele girince olanlar oldu. Ünal Taylı en yakın dostu olan Gökhan Sara'nın üstüne yürürken Tuğçe Ergişi ise ağlama krizlerine girdi.

İlk sezonda inişli çıkışlı bir şekilde ilişki yaşadığı için yoğun eleştirilere maruz kalan Adnan Kızıltaş, bu sezon gönlünü Didem Delen'e kaptırarak ettiği birçok yemini bozmak zorunda kaldı. Haftanın bir diğer birincisi olan Kızıltaş'ın, oyları evlilik teklifi ile aldığı öne sürüldü.

Yarışma evinden sızan bilgilere göre gerçekleştirilecek olan elemede erkekler evinden Barış'ın, kızlar evinden ise Rabia Karaca'nın adının çıkacağı öne sürüldü. 10 bin liralık çeki Kızıltaş'ın alması üzerine erkekler evinin korumaya girmesi sonucunda bu haftanın elenen isminin Rabia Karaca olacağı iddia edildi. Rabia'nın, Gökhan'ın diskalifiye olduğu hafta elenmiş olması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bu Kışın Kazananı O Oldu
 
kısmetse olur kısmetse olur yeni bölüm kısmetse olur yarışmacılar kısmetse olur erkekler evi kısmetse olur kızlar evi kısmetse olur rabia kısmetse olur gökhan kısmetse olur adnan kısmetse olur kim elendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500