Kıvanç İçin Korkulacak Bir Şey Yok

Yılbaşı gecesini hastanede geçirerek sevenlerini korkutan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, hastalığıyla ilgili açıklama yaptı.

Kıvanç İçin Korkulacak Bir Şey Yok
Kıvanç İçin Korkulacak Bir Şey Yok Nilay Işık
Bu içerik 1224 kez okundu.

2017 senesine hastanede giren ve yılbaşı gecesini hastanede geçirerek sevenlerini bir hayli telaşlandıran yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Geçtiğimiz akşam eşi Başak Dizer ile birlikte gittiği Etiler'de bulunan bir mekandan çıkarken görüntülenen Tatlıtuğ, kendisine uzatılan mikrofonlara konuştu.

Mekan çıkışında kar yağışına yakalanan Dizer ile Tatlıtuğ ikilisi, Türkiye'de yaşanan terör olayları ile ilgili olarak söylenecek bir şey olmadığını ve konuşacak güçlerinin kalmadığını belirtti. Yılbaşını hastanede geçirmesi meselesine de değinen yakışıklı oyuncu, korkulacak bir şeyin olmadığını ve geçirdiği soğuk algınlığının tedavi edildiğini ifade etti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eski Eşinin Evinden Çıkmıyor
 
kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ eşi kıvanç tatlıtuğ karısı kıvanç tatlıtuğ evlendi kıvanç tatlıtuğ düğün kıvanç tatlıtuğ başak dizer kıvanç tatlıtuğ hasta kıvanç tatlıtuğ cesur ve güzel cesur ve güzel kıvanç tatlıtuğ tuba büy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500