Kıvılcım Az Kalsın Yangına Dönüşüyordu

Seçkin Piriler ve Kıvılcım Ural, Cihangir’de aynı mekanda aynı mekanda karşı karşıya gelince ortam çok gerildi.

Kıvılcım Az Kalsın Yangına Dönüşüyordu
Kıvılcım Az Kalsın Yangına Dönüşüyordu Meltem Yuksel
Bu içerik 1270 kez okundu.

Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze’nin eski eşi Seçkin Piriler ve boşanmalarına sebep olarak gösterilen Kıvılcım Ural, Cihangir’de aynı mekanda karşı karşıya gelince tansiyon yükseldi.

Daha önce konuk olduğu bir programda Ural’la hiçbir yerde karşılaşmak istemediğini belirten Piriler, o an neler yapabileceğinden korktuğunu, gülüp geçmeyi çok istediğini fakat psikolojisinin buna izin vermeyeceğini ifade etmişti.

Aynı kafede denk gelen genç kadınların önce o çıksın şeklinde inatlaşması yaklaşık beş saat sürdü. İkili mekanda karşılıklı masalarda oturunca yüksek sesle birbirlerine göndermede bulundukları iddia edildi. Uzun süren bekleyişin ardından mekanı ilk terk eden eski manken oldu.

Çıkışta kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Seçkin Piriler, Ural’ı görmediğini hatta göz göze bile gelmediğini iddia etti. Kıvılcım Ural ise, yuva yıkan kadın soruları karşısında bir hayli sinirlenerek,  öyle bir şeyin olmadığını, yuvaların tek başına yıkılmadığını ve kendisinin de yuva yıkmadığını belirtti.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rihanna'yı Utandıran Sevişme Sahnesi

 

Seçkin Piriler Kaan Tangöze Kıvılcım Ural Cihangir Duman İstanbul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500