Kıvılcım Ural: Kaan'la 16 Yaşımda Birlikte Oldum

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile aşk yaşayan Kıvılcım Ural, Duymayan Kalmasın programında açıklamalarda bulundu. Seçkin Piriler iddialarına da cevap veren Ural, 6 yıllık ilişkileri olmadığını belirterek, “ Ben 15 yaşında Kaan'ı tanıdım, 16 yaşında onunla birlikte oldum” dedi. Tangöze’nin Seçkin Piriler’in çocukları evden kovduğunu duyduğunu söyleyen Kıvılcım Ural ile Seren Serengil canlı yayında da gerginlik yaşadı.

Kıvılcım Ural: Kaan'la 16 Yaşımda Birlikte Oldum
Kıvılcım Ural: Kaan'la 16 Yaşımda Birlikte Oldum Meltem Yuksel
Bu içerik 2061 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Seçkin Piriler - Kaan Tangöze'nin boşanma nedeni olarak gösterilen Kıvılcım Ural, hakkındaki iddialara ilk kez Duymayan Kalmasın’da cevap verdi. 6 yıllık ilişkileri olmadığını belirten Ural, “ Ben 15 yaşında Kaan'ı tanıdım, 16 yaşında onunla birlikte oldum” dedi. Tangöze’nin Seçkin Piriler’in çocukları evden kovduğunu duyduğunu söyleyen Kıvılcım Ural ile Seren Serengil canlı yayında da gerginlik yaşadı.

İşte Ural’ın Çarpıcı Açıklamaları;

Biz 2,5 yıldır birlikteyiz. 6 yıllık bir ilişkimiz hiç olmadı. Ben insanları korumak için sustum. Özel hayatımı deşifre etmek istemiyorum. Biz Kaan ile dert ortağıyız. Kaan benim daha 15 yaşındayken hayatıma giren ilk erkek. Ben 16 yaşındayken Kaan ile birlikte oldum. Bu kadın şu an bir sorun yaşıyor. Ne kendimi aklamak istiyorum ne de tartışmak… Ben kimseyi ağlatmak için bir şey yapmadım.

Biz Kaan ile ayrı değiliz. Çocuklarıyla birlikte olabilmek için o otelde kaldı. Kaan’ın otelde kalmasının bizim ilişkimizle bir alakası yok. Kaan çocuklarıyla birlikte olacağı zaman ben o evden gitmek zorundayım. Çocuklar geleceği zaman ben bütün eşyalarımı toparlıyorum. Annelerinin kararlarına saygı duyuyorum. Çocuklar gittikten sonra tekrar birlikte yaşadığımız eve dönüyorum.

Seçkin’e attığım mesajların arkasındayım. Kaan çok iyi bir baba ve çok iyi bir insan. Ben yuva yıkan bir kadın değilim. İnsanlara neden bir şeyleri anlatmak zorunda kalıyorum. hayat her zaman sizin matematiğinizle ilerlemiyor ki.. Bunların hiçbirini ben planlamadım. Keşke bu kadar çok tek taraflı düşünmeseydiniz… İşte bu yüzen sustum. 27 yaşındayım. Kendimi ifade edebileceğim durumlar çok kısıtlı. Sizler daha medyatiksiniz. Sizler insanları istediğiniz gibi yönlendirebilme lüksüne sahipsiniz. Biz bu klip çekildiği gün karşı karşıya bile gelmedik. Ayrı zamanlarda çekim karşısına geçtik. Kaan’ın evlendiğini duyduğum andan itibaren onunla bir araya gelmemek için elimden geleni yaptım. Sonra tesadüfen karşılaştık. Ben müzisyenim konserlerine dahi gitmedim. İzmir’den İstanbul’a gelmem gerekiyordu. Hayatımı değiştirmem gerekiyordu. Yaşım küçük olduğu için yapamadım. Kaçtım. Onun hayatından birden bire çıktım. Numaralarımı dahi değiştirdim. Evlendiğini duyunca sevindim. Ben bilerek kimseyi üzmeye çalışmıyorum. Seçkin’in çocuğunu evden kovduğunu Kaan söyledi. Kendi aralarında bu kavgaları sürekli yaşıyorlar zaten. Ben hep Seçkin ile konuşmak istedim. Aynı şey benim başıma gelse karşı tarafla konuşmak isterim. Sürekli beni yargılıyor. Ben Kaan’a sonuna kadar inanıyorum. Kaan ile ilişkimizde sorun yok. Seçkin’in üzülüp ağladığını duyduğum için canlı yayına çıktım. Kaan her zaman çocuklarıyla ilgilensin. Seçkin’e mesaj attım. “İnternetten oradan buradan sana benim ağzımdan bir şeyler geliyor. Onlara inandığını da biliyorum. Senin çocuğunla birlikte kurduğun hayattan, Kaan ile birlikte yaptığın bu güzellikten ben rahatsızlık duymuyorum. Eğer duysaydım çok farklı şeyler yaşardık. Lütfen kendine gel” dedim.

Kaan Tangöze ile 6 yıl değil 2,5 yıldır birlikteyiz” diyen Ural, Seren Serengil’in kendisinin yanlış yaptığını vurgulaması üzerine “Siz beni yargılıyorsunuz” şeklinde cevap verdi. Ural ise;  “Beni hep yanlış anladılar, sosyal medyada paylaştığım her fotoğrafın nispet olduğunu söylediler. Böyle bir şey yok” dedi. Serengil, Seçkin Piriler’e hakaret içerikli mesajları neden attığını sorunca Ural ise şöyle yanıt verdi. Ural, “Yaptığımın arkasındayım ama ben Seçkin Piriler’in üzülmemesi adına buraya geldim. Benim Seçkin'le hiçbir problemim yok. Kendisi benimle hiçbir zaman görüşmek istemedi” dedi. Kıvılcım Ural'ın: “Kaan bana sen bir sanatçısın magazin figürü değilsin dedi ve buraya gelmemi istemedi.” demesi üzerine Seren Serengil, “Sen ne sanatçısısın ben anlamadım? Bunca sanatçı varken senin neren sanatçı?” diyerek Ural'a sert bir çıkışta bulundu.

 

 

 

Seçkin Piriler Kaan Tangöze Kıvılcım Ural Duymayan Kalmasın Seren Serengil Cengiz Semercioğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500