'Kızıl Serçe’nin Seks Korkusu

27 yaşındaki ABD'li güzel oyuncu Jennifer Lawrence, The Sun isimli gazeteye verdiği bir röportajda "Seksten hoşlanmıyorum, nadiren yapıyorum. Enfeksiyon kapmaktan korktuğum için sevgililerimden cinsel hastalık taşımadıklarını gösteren bir test isterim" dedi.

'Kızıl Serçe’nin Seks Korkusu
'Kızıl Serçe’nin Seks Korkusu Meltem Yuksel
Bu içerik 2299 kez okundu.

‘Kızıl Serçe’ filmiyle hayranlarıyla buluşan Jennifer Lawrence, performansının yanı sıra özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamayla da çok konuşulacağa benziyor.

The Sun gazetesine röportaj veren oyuncu, açıklamalarıyla bir hayli şaşırttı. Lawrence, “Seksten hoşlanmıyorum, nadiren yapıyorum çünkü hijyen hastasıyım. İnsanlarla fazla fiziksel temastan, hatta tokalaşmaktan bile çekinirim” dedi.

 Geçtiğimiz aylarda yönetmen Darren Aronofsky ile ilişkisini bitiren oyuncu, bekarlığın zor olduğunu ve yalnızlığı sevmediğini de sözlerine ekledi. Kısa beraberliklerden kaçındığını söyleyen Lawrence, şöyle devam etti: “Sadece erkek arkadaşlarımla birlikte olurum. Enfeksiyon kapmaktan korktuğum için sevgililerimden cinsel hastalık taşımadıklarını gösteren bir test isterim.”

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Futbolcunun Oğluna Dayak

 

Jennifer Lawrence Kızıl Serçe The Sun Cinsellik ABD Seks Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500