“Kocam Seni Seviyorum Özür Dilerim”

Seren Serengil, kısa bir süre önce küstüğü Yaşar İpek'ten özür diledi. Serengil, yaşanılanlarla ilgili, "Senin için, seni mutlu edebilmek için elimden geleni yapmaya çalışırken yüzüme gözüme bulaştırmış olabilirim. Bir daha asla seni bu konulardan ötürü üzmeyeceğim" dedi.

“Kocam Seni Seviyorum Özür Dilerim”
“Kocam Seni Seviyorum Özür Dilerim” Meltem Yuksel
Bu içerik 2012 kez okundu.

Seren Serengil ile Yaşar İpek, geçtiğimiz yıl nikah masasına oturmuş ve dünyaevine girmişti. Çift, geçtiğimiz günlerde küstü. Serengil, bunun ardından yaşanılanları Instagram’da paylaştığı bir mesajda anlattı.

Eşinden özür dileyen Serengil, şunları yazdı:

“Yol uzun. Başkalarının hikayelerini anlatırken bir bakmışsın senin de başına geliyor. ‘Gelmez’ dediğin her şey bizim de geldi. Ben onu üzmüşüm. ‘Sen de beni çok üzdün’ demeye dilim varmadı, kıyamadım. ‘Varsın ben onu üzmüş olayım’ dedim. Onu yüceltmek adına söylediğim bir cümle yanlış anlaşılmış. ‘Benim onun için yapamayacağım hiçbir şey yok’ anlamında yazmıştım oysaki, olsun. Saygısızlık etmişim, yine de bu yanlış anlaşılmaya bile mahal verdiyse ‘özür dilerim’ dedim. Kocamdır, sonuçta beni mutlu etmek için elinden geleni yapan, beni seven, çok güzel özellikleri kişiliğinde barındıran, ilk defa hayatımda benim için bir şeyler yapan bir adam. Başka anlaşamadığımız hiçbir mevzumuz yoksa ‘insan tolare etmeli’ diyorsun. Bir haftadır günde bir öğün yemeği zorla yedim. Kalbim ağlayarak uyandım. O da öyleymiş. Neyse ki evine, başıma döndü, atlatabildik, nazar boncuğumuz olsun ne diyeyim.”

Kocam seni seviyorum. Bir de herkesin önünde seni zor durumda bıraktığım için bir kere daha özür dilemek istedim. Senin için, seni mutlu edebilmek için elimden geleni yapmaya çalışırken yüzüme gözüme bulaştırmış olabilirim. Bir daha asla seni bu konulardan ötürü üzmeyeceğim. Allah herkesin ailesini yuvasını korusun, bizimkini de korusun.”

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Eypio'ya Büyük Şok

 

 

 

Yaşar İpek Seren Serengil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500