“Koçovalı Reytingin Kölesi Oldu”

Çukur’ dizisinin İdris'i Ercan Kesal, röportajında canlandırdığı karakter hakkında bilgiler verdi. Deneyimli oyuncu "İdris karakteri ölecekti ancak reyting denen efendinin kölesi olundu" dedi.

“Koçovalı Reytingin Kölesi Oldu”
“Koçovalı Reytingin Kölesi Oldu” Meltem Yuksel
Bu içerik 5846 kez okundu.

‘Çukur’ dizisinin başrol oyuncusu usta tiyatro oyuncusu Ercan Kesal, VOA Türkçe'den Soner Kızılkaya'nın sorularını yanıtladı. Kesal, ‘Çukur’ dizisinde 'İdris' karakterinin ölmesi gerektiğini ancak dizinin reytingin kölesi olduğu için devam etmesine tepki gösterdi.

Kesal, diziden sonraki planlarına dair soruya verdiği cevapta senaryonun reytinge göre değiştiğini söyleyerek eleştirilerde bulundu. Kesal, "Dizinin Haziran'da final yapmasıyla aslında canlandırdığım İdris Koçovalı karakteri de ölecekti. Fakat bir süre sonra seyirci o karakterin ölmemesini istiyor. Senarist de bunun bir parçası haline geliyor. Çünkü reyting denen bir efendinin kölesi oluyorsunuz" dedi.

Diziyle ünlenmesiyle alakalı konuşan usta oyuncu Ercan Kesal, "Benim açımdan Çukur'un ne tür bir faydası oldu? Ciddi bir laboratuvar yaşıyorum orada, kamera önünde ve olabildiğince, becerebildiğim kadarıyla da kamera arkasında. Çünkü her hafta bir uzun metraj film enerjisiyle dizi çekiyoruz. Bu çok kolay bir şey değil. Çok yıpratıcı, çok zorlayıcı ama bir tarafıyla da çok öğretici" şeklinde konuştu.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Çiftten Şok Ayrılık

Çukur Çukur İzle İdris Koçovalı Ercan Kesal Reyting Dizi Oyuncu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500