Konser Tadında Doğum Günü

Ezgi Mola önceki akşam yakın dostlarıyla birlikte sevgilisi Mustafa Aksakallı'nın işletmeciliğini yaptığı mekanda yeni yaşını kutladı.

Konser Tadında Doğum Günü
Konser Tadında Doğum Günü Meltem Yuksel
Bu içerik 1820 kez okundu.

Ezgi Mola önceki gece 36’ncı yaşı için özel bir parti düzenledi. Arnavutköy’deki Rise n’ Fall adlı mekanda yapılan kutlamada Mola’yı Enis Arıkan, Serenay Sarıkaya, Bergüzar Korel, Esra Erol gibi ünlü dostları yalnız bırakmadı.

Ünlü oyuncu gece boyunca dostları ile birlikte sahneye çıkıp bol bol şarkı söyledi. Gecede en dikkat çeken isim ise Halil Sezai’nin “İsyan” şarkısını söyleyen Serenay Sarıkaya oldu.

Partide sahne alan diğer bir isim ise Bergüzar Korel ise dizi sektörünün kendisini çok yorduğunu belirtip; “Şimdi hem aileme vakit ayırıyorum hem de dinleniyorum” dedi.

Son zamanda yıldızı parlayan ünlü isimler arasında yer alan Enis Arıkan, “Ne hediye aldınız?” sorusuna “Ezgi’ye sosyal medyada paylaşamayacağı değerli bir hediye aldım. Bu yüzden size de söyleyemem” yanıtını verdi.

Sevgilisi Mustafa Aksakallı ile objektife poz veren Ezgi Mola, “Bugün inanılmaz eğleniyorum, birlikte şarkılar söylüyoruz, çok mutluyum” dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sinem’in ‘Aşk’ı

 

 

 

Enis Arıkan Serenay Sarıkaya Bergüzar Korel Esra Erol Mustafa Aksakallı Ezgi Mola Doğum Günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500