Köpekle Selfie Yerin Dibine Soktu

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda karşılaşan Safiye Soyman ile Candan Erçetin arasında herkesi hayrete düşüren bir olay gerçekleşti.

Köpekle Selfie Yerin Dibine Soktu
Köpekle Selfie Yerin Dibine Soktu Nilay Işık
Bu içerik 2275 kez okundu.

Ünlü şarkıcı Safiye Soyman ile meslektaşı Candan Erçetin'in karşılaştıkları İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşadıkları tatsız olay, magazin gündeminde büyük yankı uyandırdı.

Başlarından geçen tatsızlığı açıklayan Soyman, Erçetin'e yönelik ağır ifadeler kullandı.

Kıbrıs'a giderken havaalanında Canan Erçetin'le karşılaştığını ve herkes kendisiyle fotoğraf çektirmek isterken kendisinin de Erçetin'le fotoğraf çektirmek isteyip reddedildiğini açıklayan Soyman, bu olaya çok bozulduğunu ifade eti.

'Aaa ben asla fotoğraf çektirmem' diyerek teklifini reddeden Erçetin'in, herkesin içinde kendisini rezil ettiğini söyleyen Soyman, kendisine yöneltilen bakışlar altında yerin dibine girdiğini belirtti.

Yaşanan tatsızlık üzerine 'Sizinle değil köpeğinizle çektirmek istedim zaten' diyerek olayı kurtarmaya çalıştığını ifade eden Safiye Soyman, en sonunda fotoğrafı köpekle çektirdiğini ve bundan sonra Candan Erçetin'i gördüğünde selam dahi vermeyeceğini açıkladı.

safiye soyman faik öztürk safiye soyman faik öztürk safiye faik safiye faik birlikte mi safiye soyman aldatıldı safiye soyman instagram faik öztürk aldattı safiye soyman candan erçetin candan erçetin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500