Kösem Sultan Rakip Tanımayacak

Dünyanın pek çok ülkesinden oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinin yeni sezonuna dair detaylar belli oldu.

Kösem Sultan Rakip Tanımayacak
Kösem Sultan Rakip Tanımayacak Nilay Işık
Bu içerik 2012 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Yeni sezonunda dev kadrosuyla seyircisini ekran başna kilitlemeye hazırlanan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisine ait detaylar yayımlanan fragmanla birlikte öğrenildi.

TIMS Productions tarafından yapımı ve Timur Savcı tarafından yapımcılığı üstlenilen dizideki hanedanın en güçlü kadın firgürü olan Kösem Sultan ile Osmanlı tarihine damga vuran oğlu 'IV. Murad'ın zorlu mücadelesinin, yeni sezonun temel teması olacağı ortaya çıktı.

Tüm düşmanlarını alt etmeyi ve dünyaya diz çöktürmeyi başaran 'Kösem' karakterine Nurgül Yeşilçay hayat verirken, oğlu IV. Murad'ı ise Metin Akdülger'in oynayacağı öğrenildi.

'Osmanlı'nın Demir yumruğu' ve 'Bağdat Fatihi' olarak anılan IV. Murad'ın güzeller güzeli aşkı, prenses Farya karakterine ise Farah Zeynep Abdullah'ın hayat vereceği bilgisi alındı.

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl kösem muhteşem yüzyıl kösem 2. sezon muhteşem yüzyıl kösem 2. sezon fragman muhteşem yüzyıl kösem yeni sezon muhteşem yüzyıl kösem fragman nurgül yeşilçay metin akdülger farah zeynep
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500