Koskoca Khaleesi Haylaz Çocuğa Döndü

'Game of Thrones' dizisinin en çok beğenilen karakterlerinden biri olan 'Khaleesi'ye hayat veren güzel oyuncu Emilia Clarke, haylaz bir çocuğu andıran fotoğrafıyla sosyal medya üzerinde olay yarattı.

Koskoca Khaleesi Haylaz Çocuğa Döndü
Koskoca Khaleesi Haylaz Çocuğa Döndü Nilay Işık
Bu içerik 1751 kez okundu.

Dünya çapında bir efsane haline gelen 'Game of Thrones' dizisinin en çok beğenilen karakterlerinden biri olan 'Khaleesi'ye hayat veren güzel oyuncu Emilia Clarke, haylaz bir çocuğu andıran fotoğrafıyla sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandırdı.

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ve yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Clarke, bu defa da şaşırtmadı.

Kahverengi güneş gözlüklü ve pembe şapkalı bir fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, küçük ve haylaz bir çocuğu andıran selfie'siyle büyük beğeni topladı.

Takipçileri tarafından da bir hayli takdir edilen Emilia Clarke, oyunculuk yelpazesinin ne kadar geniş olduğunu bir defa daha gözler önüne sermiş oldu.

game of thrones game of thrones khaleesi khaleesi khaleesi gerçek adı khaleesi instagram emilia clarke emilia clarke instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500