Koskoca Komedyeni Kimse Dizisinde İstemiyor

Yakın arkadaşı Ozan Güven'in eşi tarafından çekilen filmin galasına katılım gösteren ünlü komedyen Cem Yılmaz, yaptığı dizi açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Koskoca Komedyeni Kimse Dizisinde İstemiyor
Koskoca Komedyeni Kimse Dizisinde İstemiyor Nilay Işık
Bu içerik 2290 kez okundu.

Yakın arkadaşı Ozan Güven'in eşi Türkan Derya tarafından çekilen 'Çok Uzak Fazla Yakın' isimli filmin galasına katılım gösteren ünlü komedyen Cem Yılmaz, törende yaptığı dizi açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Başrollerinde Burcu Biricik, Özgün Çoban ve Alican Yücesoy'un oynadığı filmin galasına katılan Yılmaz, Derya'nın çok iyi bir drama yönetmeni olduğunu belirterek güzel bir film beklediğini ifade etti.

Yeni filmi için mesai harcadığını söyleyen ünlü komedyen, şu sıralar arkadaşı Ozan Güven'le birlikte 'GORA' filminin devamı için çalışmakta olduklarını ve bu devam filmini 2017'nin ilkbaharında çekmeyi düşündüklerini açıkladı.

Ocak ayında ise küçük bir kısa film yapacağını belirten Yılmaz, dizi ve filmlerle uzun zamandır meşgul olan arkadaşı Ozan Güven'le yeniden birlikte çalışmanın mutluluğunu dile getirdi.

Bir muhabir tarafından kendisine yöneltilen 'Televizyon düşünmüyor musunuz?' sorusuna esprili bir dille yanıt veren Cem Yılmaz, 'Yo, televizyon var benim evde' ifadelerinin ardından ciddileşerek kendisine teklif gelmediğini söyledi.

cem yılmaz cem yılmaz sevgilisi cem yılmaz eski eşi cem yılmaz eski karısı cem yılmaz ahu yağtu cem yılmaz ahu yağtu birlikte ahu yağtu cem yılmaz ozan güven ozan güven çok uzak fazl yakın gala türkan derya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500