Kötü Yorumlara Ateş Püskürdü

İlk bebeği Burak'ı kucağına almanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı Alişan, haklarında olumsuz yorum yapanlara hastane önünde sitem ederek, "Aptal aptal yorumlar var. Allah analı babalı büyütsün demek bu kadar zor değil. Çok ayıp ya" dedi.

Kötü Yorumlara Ateş Püskürdü
Kötü Yorumlara Ateş Püskürdü Meltem Yuksel
Bu içerik 1008 kez okundu.

Geçen sene dünyaevine giren Alişan ve Buse Varol çiftinin bebekleri dünyaya geldi. Doğumdan sonra hastane önünde bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtlayan şarkıcı Alişan, bebeği hakkında olumsuz yorum yapanlara sitem etti.

İlk kez babalık heyecanı yaşayan Alişan sosyal medyada yapılan kötü yorumlara isyan etti. Alişan isyanını şu sözlerle dile getirdi: "Bıraksınlar saçma sapan yorum yapmayı. 'Allah analı babalı büyütsün' demek ya da 'hayırlı olsun' demek bu kadar zor değil. Az önce yine aptal aptal yorumlar var. Çocuk dünyaya gelmiş; bir melek dünyaya gelmiş, adam iyi olur kötü olur, seversin sevmezsin ama bir 'hayırlı olsun' de. Çok ayıp ya."

İlk bebeği Burak'ı kucağına alan oyuncu Buse Varol'un doktoru yaptığı açıklamada, "Alişan ile Buse Varol çiftinin bebeği, 4 kilo 265 gram olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz" dedi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Deniz Akkaya’yı Çıldırtan Yorum

 

 

 

 

Alişan Buse Varol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500