Köy Yaşamı İçin 'Münakaşa'ya Girdi

Evliliğinde yaşadığı problemler nedeniyle İstanbul'dan Köyceğiz'e taşınarak dikkatleri üzerine çeken Yılmaz Erdoğan, merak edilen hayatını anlatacağı bir oyun yazmaya karar verdi.

Köy Yaşamı İçin 'Münakaşa'ya Girdi
Köy Yaşamı İçin 'Münakaşa'ya Girdi Nilay Işık
Bu içerik 1559 kez okundu.

Eşi Belçim Bilgin ile yaşadığı problemler nedeniyle İstanbul'dan Köyceğiz'e taşınarak herkesi şaşırtan Yılmaz Erdoğan, oldukça merak konusu olan hayatını anlatacağı bir tiyatro oyunu yazmaya karar verdi.

12 senelik aranın ardından tek başına sahneye çıkma kararı alan Erdoğan'ın, 'Münakaşa' ismini verdiği oyununda kendi hayatını anlatacağı öğrenildi.

'Ekşi Elmalar' ismini verdiği yeni filminin adından bir de tiyatro eseri yazmaya karar veren ünlü oyuncu, bugüne dek gerçekle çok vakit harcadığını ve artık hakikatin konforunu yaşamakta olduğunu açıkladı.

Hakikatin, görünmeyenle görünenin birleştiği noktada bulunduğunu ve gerçeklerden çok daha huzurlu olduğunu belirten Yılmaz Erdoğan, yeni hayat deneyiminden bunları öğrendiğini ifade etti.

yılmaz erdoğan yılmaz erdoğan kaç yaşında yılmaz erdoğan münakaşa yılmaz erdoğan eşi yılmaz erdoğan karısı belçim bilgin yılmaz erdoğan belçim bilgin yılmaz erdoğan köyceğiz yılmaz erdoğan taşındı yılmaz erdoğan şiir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500