Küçük Sevgili, Meryem'i Güldürdü

'Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz' dizisinin sevilen oyuncusu Deniz Çakır, genç sevgilisi ile yakalandığı yönündeki iddialara cevap verdi.

Küçük Sevgili, Meryem'i Güldürdü
Küçük Sevgili, Meryem'i Güldürdü Nilay Işık
Bu içerik 12704 kez okundu.

Ekranların reyting rekortmeni dizisi 'Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz'daki 'Meryem Çakırbeyli' karakterine hayat veren Deniz Çakır, genç sevgilisi ile yakalandığı yönündeki haberler karşısında sitem dolu bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Çakır, kullandığı ifadelerle bir hayli dikkat çekti. Bir yemek çıkışında magazincilerin kameralarına elini kaldırıp 'İyi akşamlar' demesine rağmen 'Ne yaptığınızı sanıyorsunuz?' dediği yönünde çıkan yalan haberlere sitem eden ünlü oyuncu, aracını getiren kardeşi yaşındaki çocuğun sevgilisi olduğu iddiaları karşısında da ateş püskürdü.

Mekan çıkışında kendisine herhangi bir soru sorulmadan direkt olarak hakkında yargıya varıldığını ve kendisine sorular yöneltilmesi durumunda bu soruları cevapsız bırakmayacağını ifade eden Çakır, hakkında yapılan bu aşk haberlerinin nedenini merak ettiğini belirterek habercilere sitem etti. Bu kadar üzücü haber varken kendisi için yapılan yalan haberlere üzülemeyeceğini söyleyen başarılı aktris, 'Güleceğim, güldüm gitti' ifadeleri ile dikkat çekti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Angelina Aşkı Gitti, Dövmesi Kaldı
 
Deniz Çakır Deniz Çakır Oktay Kaynarca Deniz Çakır Instagram Deniz Çakır Sevgilisi EDHO Meryem Çakırbeyli Eşkıya Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz Hızır Çakırbeyli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500