“Kullanmazsam Aptallık Ederim”

Yasemin Şefkatli’yle kısa süreli ayrılıktan sonra aşklarına kaldıkları yerden devam eden İdo Tatlıses, bir magazin programına samimi açıklamalarda bulundu. Şarkıcı, bedelli askerlikten yararlanacağını belirtip, ”Devlet bu hakkı vermiş kullanmamak aptallık olur. Herkes gidiyor, ben neden gitmiyorum?” dedi.

 “Kullanmazsam Aptallık Ederim”
 “Kullanmazsam Aptallık Ederim” Meltem Yuksel
Bu içerik 639 kez okundu.

İdo Tatlıses Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına açıklamalarda bulundu. Aşk hayatından ve askerlikten bahseden Tatlıses, ’Aşık olunca biraz uzaklaşıyorsun galiba her şeyden’ sorusuna, ‘Ben zaten çok fazla gezen biri değilim. Evden işe işten eve… Yasemin ile çok mutluyum. Barıştık, iyi oldu. Bundan sonrası kısmet artık. İnşallah güzel şeyler düşünüyoruz. Evlilik teklifi etmedim ‘ dedi.

Bedelli askerlikten yaralanıp yararlanmayacağı merak edilen Tatlıses, “Askere gideceğim, ben de bedelliden yararlandım. Herkes gibi ben de gideceğim. Bedelliyi çıkaran ben değilim, bedelli olarak herkes gidiyor ben de gideceğim. Ne zaman gideceğime bakmadım. İşler, tarihler hepsi birbirine girdi bizde. Daha ne zaman gideceğimi bilmiyorum. Ben hiçbir zaman ‘bedelliden yararlanmayacağım’ diye bir şey söylemedim. Ayrıca niye gitmiyorum ki, böyle bir hak varsa yararlanacağım yani, neden gitmiyorum onu anlamadım. Herkes gidiyor, ben neden gitmiyorum? Aptallık olur benim gitmemem. Böyle bir hak varsa, devlet vermişse bu hakkı normal gitmem.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYPR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dilan’ı Çabuk Unuttu

İdo Tatlıses Bedelli Bedelli Askerlik Magazin Asker Yasemin Şefkatli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500