"Kurban Kesmeyelim de Birbirimizi mi Keselim?"

Zaman zaman yaptığı söylemlerle sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran Tuğçe Kazaz, bu defa da kurban analiziyle sosyal medyayı sarsmayı başardı.

Nilay Işık
Bu içerik 1651 kez okundu.

Enteresan söylemleriyle sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran ve adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran eski manken Tuğçe Kazaz, bu defa da yaptığı kurban analiziyle dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Siyasi gündeme dair paylaştığı fikirleriyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen ve sosyal medya üzerinde alay konusu olan Kazaz'ın fikrini beyan ettiği son konu, kurban kesimi oldu.

Odasında bilgisayar başında çalışırken çekilen bir fotoğrafını paylaşan eski manken, fotoğrafın altına konuyla ilgili uzun bir metin ekledi.

Kurbanın ibadet olduğunu kabul etmeyenleri 'cahil' olarak nitelendiren Kazaz, 'Sözde medeniyeti bize aşılayan batı toplumları, kurban kesmediği için kurban yerine 57 Müslüman ülkedeki masumları kesiyor. Kurban kesmek sadece bir hayvanı kesmek değildir' ifadeleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Allah'ın, o kurbanla birlikte insanın içindeki kini, nefreti ve negatif olan tüm duyguları kesip atmasını istediği için kurban kesilmesini emrettiğini açıklayan Tuğçe Kazaz, 'Bu durumda, kurban kesmeyelim de birbirimizi mi keselim?' sorusuyla sosyal medyada en çok konuşulan meseleler arasına dahil oldu.

tuğçe kazaz son hali tuğçe kazaz tesettür kazaz tuğçe kazaz tuğçe kazaz caps tuğçe kazaz instagram tuğçe kazaz twitter tuğçe kazaz kurban tuğçe kazaz dini
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500