Kürkünü Çıkar Vicdanını Giy

“Kürkünü Çıkar Vicdanını Giy” söylemi ile başlatılan ve medyada yankı bulan gerçek kürk karşıtı defilede İçerde dizisinden tanıdığımız Gözde Kansu da yürüdü.

Kürkünü Çıkar Vicdanını Giy
Kürkünü Çıkar Vicdanını Giy Tuğçe Tekin
Bu içerik 4530 kez okundu.

Önceki gün  Uniq Hall’de hayvansever tasarımcı Aslıhan Karahan ve “Bana Göz Kulak Ol” Duyarlı Yaşam Derneği’nin işbirliği ile yapılan ve gerçek kürk karşıtı giysilerin kullanıldığı defile dikkat çekmeyi başardı. Geceye katılan ünlüler arasında  arasında Emre Karayel, Pınar Altuğ  ve Irmak Ünal gibi ünlü isimler de bulunuyordu.

Aslıhan Karahan’ın büyük bir emekle hazırladığı ve tamamen suni kürklerden oluşan 60 parçalık “Uyanış” adlı koleksiyonunun büyük bir kısmını profesyonel mankenler  taşırken, 24 parça  kıyafet ise bu projeye ve Bana Göz Kulak Ol Duyarlı Yaşam Derneğini destekleyen gönüllü sanatçılar tarafından taşındı.

Podyumda yürüyen isimler arasında derneğin gönüllü sanatçılarından Alican Yücesoy, Begüm Birgören, Başak Güröz, Burak Yamantürk, Cemal Hünal, Can Yaman, Çağla Şikel, Dolunay Soysert, Gözde Kansu, Gurur Aydoğan, Hazar Ergüçlü, Hande Soral, İsmail Demirci, Murat Han, Mehmet Turgut, Melis Birkan, Özge Borak, Özge Özpirincçi, Pamela ve Sema Şimşek gibi ünlü bulunuyordu.

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sanatçılar Sandığa Çağırdı: Oy Atıyoruz

Kürkünü Çıkar Vicdanını Giy Gözde Kansu İçerde Kürk Magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500