Kurtlar Vadisi Pusu’da Büyü İddiası!

Kurtlar Vadisi Pusu’da ezanı tersten okuyarak izleyicilere büyü yaptıkları iddia edildi.

Kurtlar Vadisi Pusu’da Büyü İddiası!
Kurtlar Vadisi Pusu’da Büyü İddiası! Meltem Yuksel
Bu içerik 2496 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

'Söylemezsem Olmaz' isimli magazin programında 'Kurtlar Vadisi Pusu’da ezanın tersten okunmasının İlluminati’nin Subliminal mesajları olduğu iddia edildi.

Dün yayınlanan programda Nihat Doğan dizinin sıradan bir dizi olmadığını ve izleyicilere gizli mesajlar gönderdiğini iddia etti. Tersten okumanın İlluminati’nin Subliminal mesajları olduğunu ve bunun bir çok ünlü sanatçının şarkılarında olduğunu söyledi.

Gökhan Kırdar’ın müzikle birlikte mix ettiğini belirten Ömür Varol dizinin müziğine de 'Ezan’ın tersten okunuşu olan Naze ismini verdiğini ve büyük tepki aldıkları için fragmanı kaldırdıklarını söyledi. İlahiyatçı Arif Arslan’la telefon bağlantısı yapan Varol ezanın tersten okunmasının ne anlama geldiğini sordu.

Tersten yapılan şeylerin metafizik olarak farklı olduğunu ve bir yerlere gönderme ya da davet olduğunu açıklayan Arslan La ilahe illallah’ın sonu Allah ile bittiğini tersten okunduğu zamanda Hilal ve İslam olduğunu söyledi. Fakat tamamına bakıldığı zaman farklı şeylerin çıkabileceğini belirterek en büyük büyücülerin en ağır Arap ve Şirk büyüleri yapan insanların Kuran-ı tersten okuduğunu ve o şekilde büyü yaptıklarını ifade etti. En kötüsü ve en korkuncunun ise Kıble’nin tersine iki rekât namaz kılarak şeytana secde etmenin olduğunu sözlerine ekledi.

Ömür Varol’un dizinin yapımcılarının bir çeşit büyü mü yaptıklarını sorması üzerine, ilahiyatçı Arslan bunun mümkün olabileceğini dizinin seneler boyunca sadece aksiyon sahneleri yüzünden izlenmediğini düşündüğünü ifade etti.

 

 

Kurtlar Vadisi Kurtlar Vadisi Pusu Ömür Varol Nihat Doğan Söylemezsem Olmaz Ezan Kurtlar Vadisi Ezan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500