Lady Spencer Estetik Harikası Çıktı

Birbirinden ünlü isimlerin davetli olduğu Meghan Markle Prens Harry’in düğün törenine güzelliğiyle damgasını vuran 27 yaşındaki Lady Kitty Spencer’ın estetik harikası olduğu ortaya çıktı.

Lady Spencer Estetik Harikası Çıktı
Lady Spencer Estetik Harikası Çıktı Meltem Yuksel
Bu içerik 1206 kez okundu.

Prens Harry'nin 27 yaşındaki kuzeni Lady Kitty Spencer, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen kraliyet düğününde güzelliği, şıklığı ve asaleti ile tüm dünyanın ilgisini çekmişti.

Halası Lady Diana'ya olan benzerliğiyle Prens Harry-Meghan düğünü konukları arasında en dikkat çeken isimler arasında olmuştu.

Fakat Spencer'ın geçmiş yıllarda bir dizi estetik işlem geçirdiği, 4 yıl önce çekilen fotoğrafında ince kaşları, düşük göz kapakları ve ince dudaklarıyla bambaşka biri olduğu ortaya çıktı.

Günlerce konuşulan kraliyet düğününün ardından Kitty Spencer, kilo verdikten sonra özel bir klinikte vücudunu şekillendirdiği haberleriyle gündem oldu. Model Kitty Spencer, plajdaki kilolu görüntüsüyle de adından söz ettirmişti.

İki fotoğrafı karşılaştıranlar, sarışın güzelin dudaklarına dolgu, yanaklarını belirginleştirdiği çenesini de törpülettiğini belirtti. Kitty Spencer'ın babası Lady Diana'nın erkek kardeşi Charles Spencer. Kitty Spencer aynı zamanda tahtın varisleri Prens William ve Harry'nin de birinci dereceden kuzeni. Şimdilerde erkek arkadaşı, gayrimenkul yatırımcısı İtalyan iş adamı Kont Niccolò Barattieri di San Pietro ile yaşayan Kitty Spencer, sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor.

 

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ünlü Sunucunu Tek Celsede Boşandı

Meghan Markle Prens Harry Lady Kitty Spencer Kitty Spencer Estetik Düğün Kraliyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500