Lerzan Mutlu’dan Pişmanlık Açıklaması

Şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu, konuk olduğu programda Oya Aydoğan ile arasında geçenler, Bülent Ersoy ile dava süreci ve özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Lerzan Mutlu’dan Pişmanlık Açıklaması
Lerzan Mutlu’dan Pişmanlık Açıklaması Meltem Yuksel
Bu içerik 636 kez okundu.

Şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu konuk olduğu programda Oya Aydoğan ile arasında geçenler, Bülent Ersoy ile dava süreci ve özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Kadın partnerle iş yapmak dünyanın en zor şeyi olduğunu ve bir daha asla yapmayacağını söyleyen Mutlu şu sözleri söyledi: “Bir daha magazin ve partnerli iş hayatımın sonuna kadar tövbeliyim. Allah gani gani rahmet eylesin. Oya Aydoğan çok sevdiğim bir büyüğümdü. Eskiden tanıdığım bir büyüğümdü. Beni kanala geldiğimde istememişti. Çok değerli yöneticilerden birinde ‘ona getirmeyin’ demiş. Bunu duyduktan sonra dışarda görüşmüyorduk. Oya Abla çok doktora gitmeyi seven biri değildi. Aort damarı yırtılmış. Bunu aldılar… Dediler ki, bu kadının dolabında ceset yok. Evde patates yerken vefat eden bir hanımefendinin üzerinden bu kadını doğrayalım dediler.

O döneme ait pişmanlığım asla yok. Beni Allah yargılar, kullar değil. Ben bunun mükafatını da aldım zaten. Böyle bir şey olabilir mi? Hepimiz Müslümanız! O sinsi lafında bir espri var. Hastaneye gittim, arkadaşları benim dedikodumu yaptılar ya… Dedim ki bunlar duaya gelmemişler, dedikoduya gelmişler. Hastanede olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadım, böyle bir şey olabilir mi ya? Ben de çok kırgındım hiçbir zaman sizi arayıp dert yanmadım. Bugün olsaydı ben o programı kabul etmezdim. Pişmanlığım… Benim bir daha asla toplu bir işte olmamam. Bir şeyi alıp yukarı çıkarmam insanları rahatsız ediyor. Bir daha benim üzerimden böyle bir algı yaratılması hoşuma gitmiyor.

Bülent Ersoy ile bir tazminat davam var. Ceza davası kazanıldı. Aldığı cezanın gün bedeli ödendi. Avukatım kendi ücreti için bir icra gönderdi Bülent Hanım’a. Onun da haberi yokmuş, benim de haberim yoktu avukatın kendi ücretini tahsil edeceğinden. Bülent Ersoy çok sevdiğim bir büyüğümdür neden böyle oldu bilmiyorum. Affetmek Allah’a mahsustur. Herkes birbirinin canını acıtabilir, bu önemli değil ki… İnsanlar bu camiada küsebilirler, her şey olabilir.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

‘İbo Show’ Geri Dönüyor

 

 

 

 

Lerzan Mutlu Oya Aydoğan Bülent Ersoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500