"Libidomu Abartmayın"

‘4 Kadın Zamanı’ isimli programda sunuculuk yapan Seda Akgül, Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius hakkında yaptığı öpücük göndermesi üzerinden kendisine yapılan yorumlara yanıt verdi. Akgül, “Benim zekamı küçümsemeyin libidomu abartmayın” dedi.

Meltem Yuksel
Bu içerik 731 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Seda Akgül, '4 Kadın Zamanı' isimli programda, Ahmet Çakar’ın Beşiktaş’ın yeni kalecisi Loris Karius hakkında yaptığı ‘çirkin’ yorumunun ardından, okudukları bir ‘mahkemede eniştesine öpücük gönderen ve göz kırpan baldız para cezası aldı’ şeklindeki haberin sonrasında espri yapmıştı.

Deneyimli sunucu; "Benim canım birine öpücük atmak istese şimdi. Beşiktaş'ın kalecisi gelse veririm 3 bin 750 lira, gel kardeş derim, öperim. Parasıyla değil mi derim ya. Öpücük dediğin nedir?" demişti.

Yaptığı bu açıklama sonrasında hakkında yapılan haberlerin ve yorumların ardı arkası kesilmeyince Akgül, sosyal medya hesabından konuyla ilgili çektiği bir videoyu paylaştı ve cevap hakkını kullandı.

Akgül çektiği videoda, " Hakaret edenlere dava açılır... Kadının da espri yapma yeteneği vardır... Erkek erkeğe yaptığınız muhabbetleri yayınlasak kim ne kadar rezil olurdu acaba? Karius çok yakışıklı evet!!!! Allah sahibine bağışlasın!! Bana da huzur ve sıhhat versin” dedi.


 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

"Demet Beni Düşman İlan Etti"

Seda Akgül Beşiktaş Instagram Loris Karius 4 Kadın Zamanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500