Ligi Bitirdi, Lüks Villasında Tatilde

Geçtiğimiz haftalarda geçirdiği bel fıtığı ameliyatı ile uzun bir dinlenme dönemi geçiren Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Volkan Demirel, sezonun bitmesi ile soluğu Bodrum’daki lüks villasında aldı.

Ligi Bitirdi, Lüks Villasında Tatilde
Ligi Bitirdi, Lüks Villasında Tatilde Reyhan Yücel
Bu içerik 1997 kez okundu.

 

Zorlu geçen ligin bitmesi ile birlikte eşi Zeynep ve kızları Yade ile tatil için Bodrum'a giden Fenerbahçe’nin başarılı kalecisi Volkan Demirel, 3 milyon 600 bin TL'ye aldığı süper lüks villasına yerleşti.

Fenerbahçe'nin yıldızı Volkan Demirel, lig biter bitmez yaz sıcağını değerlendirdi ve soluğu ailesiyle birlikte Bodrum'da aldı. Geçtiğimiz aylarda bel fıtığı ameliyatı olan ve bir süre yataktan çıkamayan Demirel iyileşir iyileşmez Bodrum’daki lüks villasının yolunu tuttu. Turgutreis’te bulunan ve 3 milyon 600 bin TL’ye aldığı lüks villaya yerleşen Demirel, gider gitmez yüksek duvarlar ile çevrili villanın girişine büyük bir Fenerbahçe bayrağı astırdı. Başarılı kalecinin çok konuşulan milyon dolarlık yatı da villasının yakınlarındaki marinaya demir attı.

AMELİYATTAN SONRA İZİN ÇIKMAMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda ağrılarına dayanamayıp ameliyat olma kararı veren ve bel fıtığı ameliyatı geçiren Volkan Demirel, birkaç hafta boyunca yatarak dinlenmişti. O dönemlerde takımı Antalya’da iken hastanede yatan Demirel, arkadaşlarına destek olmak için doktorundan özel izin talep etmişti. Henüz ayağa kalkmasını doğru bulmayan doktoru ise bu talebi reddetmiş ve Demirel’i Antalya’daki kampa göndermemişti. Bireysel çalışmalarına yavaş yavaş başlayan başarılı kaleci, takım çalışmalarına önümüzdeki Temmuz ayının başlarında dahil olabilecek.

Yaklaşık 3 senedir bu ağrıyı çektiğini söyleyen Demirel, her sezonun ortasında iğne tedavisi olduğunu ama artık son aşamaya geldiği için ameliyat olması gerektiğini açıklamıştı. Galatasaray maçında oynamayı çok istemesine rağmen doktorlarının geç kalıncağı ve zarar göreceği gerekçesi ile izin vermediğini ifade eden Demirel, sezon başında takımı ile birlikte olacağını da sözlerine eklemişti.

son dakika magazin Volkan Demirel Volkan Demirel eşi Bodrum Turgutreis Bodrum Turgutreis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500