“Lütfen O Fotoğrafları Kullanmayın”

Best Model of The World 2017 birinci güzeli Aslıhan Karalar, önceki gece Bebek'te duran aracı içerisinde görüntülendi. Yüzünü saklayarak objektiflerden kaçmaya çalışan güzel muhabirlere; "Lütfen o fotoğrafları kullanmayın. Ben size güzel poz vereyim. Bunları kullanın gazetelerde" dedi.

“Lütfen O Fotoğrafları Kullanmayın”
“Lütfen O Fotoğrafları Kullanmayın” Meltem Yuksel
Bu içerik 1231 kez okundu.

Best Model of The World 2017 birinci güzeli Aslıhan Karalar, önceki gece Bebek'te duran aracında görüntülendi.

Şoförüne büfeden kraker aldıran Aslıhan Karalar, gideceği gece kulübü öncesi atıştırma yaptı. Bu sırada görüntülenen tescilli güzel, yüzünü saklayarak objektiflerden kaçmaya çalıştı.

Aracından aşağı inen Karalar, "Lütfen o fotoğrafları kullanmayın. Ben size güzel poz vereyim. Bunları kullanın gazetelerde" dedi. Objektiflere poz verdiği sırada gazetecilerle sohbet eden 19 yaşındaki manken, "Dizi ve sinema filmi tekliflerini değerlendiriyoruz. Hem okuyorum hem de eğitimim devam ediyor.

Yurt dışında olan okulumun sınavları için tekrar gideceğim. Ancak olursa eğitimime Türkiye'de devam etmek istiyorum. 2.5 yaşımdan beri okuyorum. Hem okuyup hem çalışıp para kazanmak gerçekten gurur verici" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Peri Masalı Evliliğinde Kabusu Yaşadı

Best Model of The World Best Model of The World 2017 Aslıhan Karalar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500