Macera Başlamadan Bitiyor

Geçtiğimiz hafta Caner Erkin’den aldığı evlilik teklifiyle magazin gündeminden düşmeyen Şükran Ovalı’ya kötü sürpriz.

Macera Başlamadan Bitiyor
Macera Başlamadan Bitiyor Meltem Yuksel
Bu içerik 1681 kez okundu.

Başarılı oyuncu Şükran Ovalı, Caner Erkin’le evlilik yolunda emin adımlarla ilerlerken sevgilisinin yeni takımında yaşadığı sorunlar yüzünden moralinin oldukça bozuk olduğu öğrenildi. İtalya’da yaşayacakları yönünde haberler çıkmış hatta Milano’nun Cihangir’i olarak adlandırılan Brera semtinde ev alan ikilinin İtalya macerası başlamadan bitebilir.

Yeni dizi çekimleri için Ayvalık’ta olan Ovalı haftanın diğer günlerinde ise İtalya’daki yeni evlerinin dekorasyonuyla ilgileniyor. Ama ünlü futbolcunun yeni durumu bütün planları alt üst edebilir. Caner Erkin, İtalya’nın Inter takımına transfer oldu. Fakat son anda teknik direktör değişikliği olunca futbolcu bir anda kendisini kadro dışı buldu.

Erkin’in menajeri önlerinde üç alternatif bulunduğunu belirterek; "Caner Inter’de kalabilir de ayrılabilirdi de. Henüz kesin ayrılacak diye bir durum söz konusu değil. Karar Caner’e ait. İkincisi de Avrupa’da İtalya’da veya başka bir ülkede devam etmek. Üçüncü alternatif ise Türkiye’de bir takıma dönmek. Caner 48 saat içinde kararını verecek" dedi.

 

caner erkin şükran ovalı caner erkin transfer Inter italya şükran ovalı yeni dizi caner erkin şükran ovalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500