Mahkemeden Deren Talu’ya Ret

Acun Ilıcalı adı aşk iddialarına karışan Deren Talu, 3 sosyal medya kullanıcıdan korunmak için mahkemeye başvurmuştu. 22 yaşında olan Talu’ya mahkeme heyetinden ret cevabı geldi.

Mahkemeden Deren Talu’ya Ret
Mahkemeden Deren Talu’ya Ret Meltem Yuksel
Bu içerik 770 kez okundu.

Zeynep Yılmaz ile evliyken tanıştığı Şeyma Subaşı ile birlikte olmaya başlayan ve bu ilişkiden de Melisa adında bir kız çocuğu bulunan Acun Ilıcalı Silivri Adliyesi’nde gerçekleşen mahkemede evliliğini tek celsede bitirmişti.

İkilinin evliliğinin neden bittiği ise herkes tarafından merak konusu olmuş, sosyal medyada birçok iddia ortaya çıkmıştı. Bu iddialardan biri; Ilıcalı’nın Defne Samyeli’nin kızı Deren ile yakınlaştığı, hatta Londra’dan ev bile aldığıydı.

Acil önlem alınmadığı takdirde sosyal medyada görülen bu haberlerin ardından gazeteler ve internet haberciliği yapan kişi ve kurumlar tarafından da Deren Talu hakkındaki bu asılsız iddiaların paylaşılacağı korunma dilekçesinde anlatıldı.

Talu’nun avukatı, “Müvekkilim hakkında kitle iletişim veyahut başka surette rahatsız edilmemesi için önleyici tedbir kararı verilmesini istiyoruz. Ayrıca tespit edilen şüpheliler Cengiz E., Emine A. ve Sinem U. hakkında “kişilerin huzur ve sükununu bozma” suçundan dava açılmasını istiyoruz” dedi. Ancak İstanbul Aile Mahkemesi, olayın niteliği, olayın oluş biçimi ve aleyhine tedbir istenen kişilerin nüfus bilgilerinin bulunmaması gibi nedenlerle Deren Talu’nun korunma talepli dilekçesini reddetti.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Danla Bilic İsyan Etti

Deren Talu Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Londra Defne Samyeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500