Mahsun Kırmızıgül'e Hırsız Şoku

Etiler’de Mahsun Kırmızıgül’ün annesinin evinde hizmetçi olarak çalışan Türkmenistan uyruklu 41 yaşındaki Muyassar M. evde bulunan toplam 1,5 milyon liralık para ve ziynet eşyasını çalarak kaçtıktan sonra yakalandığı öğrenildi.

Mahsun Kırmızıgül'e Hırsız Şoku
Mahsun Kırmızıgül'e Hırsız Şoku Meltem Yuksel
Bu içerik 1130 kez okundu.

Etiler’de Mahsun Kırmızıgül’ün annesinin evinde hizmetçi olarak çalışan Türkmenistan uyruklu 41 yaşındaki Muyassar M. evde bulunan toplam 1,5 milyon liralık para ve ziynet eşyasını çalarak kaçtıktan sonra yakalandı. Ankara’da gözaltına alınan Muyassar M. Ve45 yaşındaki eşi Şersat H.’nin yurt dışına çıkmaya çalıştıkları ortaya çıktı.

Arık'ın “Neden erken çıkıyorsun” demesine rağmen evden çıktı. Durumdan şüphelenen Faike Arık evini kontrol ettiğinde para ve ziynet eşyalarının çalındığını fark edince polise başvurdu. Kamera kayıtlarını inceleyen ekipler temizlikçi olarak işe başlayan şüpheli, Muyasser M. nin peşine düştü. Yapılan çalışmalarda çalınan paraları Küçükçekmece'de akrabaları ile yaşadığı bir eve götürdüğü tespit edilen Türkmen kadın, 50 bin doları oraya bıraktıktan sonra 16 bin dolar para ve 12 bilezik ile birlikte kaçmaya başladı. Paranın kalan 70 bin doları ise bulunamadı.

Polis şüphelilerle birlikte yaklaşık 66 bin dolar ile iki adet yeni alınmış cep telefonu ve 300 gram altın ele geçirildi. Şüpheliler adliyeye sevk edildi.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Demet’in ‘Sevmiyorum’ Çıkışına Jet Cevap

 

Mahsun Kırmızıgül Hırsız Anne Polis Etiler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500