Makyajda 80’ler Trendleri Geri Dönüyor!

Yüksek bel pantolonlar, puantiyeli kumaşlar, vatkalar, canlı renklerin getirdiği 80’ler modası bu ilkbahar ve yaz aylarında makyaja da yansıyacak!

Makyajda 80’ler Trendleri Geri Dönüyor!
Makyajda 80’ler Trendleri Geri Dönüyor! Dilay Aydın
Bu içerik 3543 kez okundu.

 

Moda sektöründeki 80’lere geri dönüş, önümüzdeki aylarda makyaj trendlerinde de görülecek.

 

Geçtiğimiz yıllarda çıkan, kadının güzelliğini ön plana çıkarmayı amaçlayan doğal makyaj akımı, önümüzdeki aylarda da etkisini gösterecek. Ten rengine çok yakın pastel renklerdeki kozmetik ürünleri, bu ilkbahar ve yaz aylarında da en çok kullandığınız ürünler olmaya devam edecek.

 

Göz makyajında ise eskiye dönüş olacak gibi görünüyor. Açık mavi, pembe ve sarı tonlarının kullanılacağı makyaj trendi 80’li yılları hatırlatacak. Abartılı olmayan uçuk renkli göz farları kozmetik mağazalarında yerini almaya başladı bile!

                                                

Mavi, pembe ve sarı tonlarının yanında altın ve bronz renkler de popülerliğini koruyacak. Hollywood starlarının da özel davetlerde kullandığı altın, bronz pudralar ve göz farları, bu yaz da makyaj çantanızda bulunmasını isteyeceğiniz ürünlerden olacak. Hafif dağınık topuzlar ile birleştiğinde oldukça sade bir güzelliğe kavuşmanızı sağlayacak olan tonlar, sizi bir Hollywood yıldızı gibi hissettirecek.

    

Dudaklarda ise abartılı ve koyu renkler kullanılmaya devam edecek. Yaptığınız hafif bir göz makyajı ile kullanacağınız bordo bir ruj, sizi iddialı bir görüntüye kavuşturacak.

                                 

Göz kaleminiz sürekli dağılıyor mu? Üzülmeyin! Bu ilkbahar ve yaz aylarının modası dağınık göz kalemi. Siyah ya da kahverengi göz kaleminizi uyguladıktan sonra biraz dağıtarak doğal bir güzelliğe kavuşabilirsiniz.

Makyaj Trendleri 2016 İlkbahar-Yaz Makyaj Göz makyajı bronz makyaj günlük makyaj videoları son dakika magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500