''Mankenler Fakirlerle mi Çıksınlar?''

KIbrıs'ta bir söyleşiye katılan Özge Ulusoy'un bir öğrencinin sorusuna verdiği cevap bir anda tepki çekerek gündeme oturdu.

''Mankenler Fakirlerle mi Çıksınlar?''
''Mankenler Fakirlerle mi Çıksınlar?'' Ecem Şenol
Bu içerik 1517 kez okundu.

Kısa bir süre önce iş adamı Hacı Sabancı ile olan birlikteliğini sona erdiren Özge Ulusoy Kıbrıs'ta katıldığı bir söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı. Dolu bir salona konuşan ve soruları içtenlikle yanıtlayan Özge Ulusoy, bir öğrencinin sorduğu mankenlerin neden hep zengin iş adamlarıyla çıktığına dair soruya, 'Neden mankenler fakirlerle mi çıksınlar...' yanıtını verdi. 

Bir öğrencinin mankenlerin neden zengin iş adamlarıyla çıktıklarına dair olan soruya, böyle bir durumun olmadığı yanıtını veren Özge Ulusoy, Çağla Şikel ve Emre Altuğ örneğini verdi. Daha sonrasında, mankenler olarak gidip fakirlerle mi çıkmanın mantıklı olduğunu soran Ulusoy, herkesin hayatındaki insanın çalışmasını ekmeğini eline almasını istediğiniama kendisinin zaten paraya ihtiyacı olan bir insan olmadığını belirtti.

Özge Ulusoy hayatına sokacağı kişide ‘güven’ duygusuna önem verdiğini söylediği konuşmasında, sosyal medya üzerinden de günde beş altı tane evlilik teklifi aldığını da belirtti. Hacı Sabancı’nın kendisine taktığı Çinekop lakabını artık hayatından çıkardığını söylerken kendisinin lakabının eskiden beri 'Uzun fıstık'  olduğunu ifade etti. Ulusoy, yaptığı açıklamalar üzerine tepki alınca sosyal medya hesabından açıklama yapmak durumunda kaldı.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kıraç'tan 19 Mayıs'a Özel Klip

Özge Ulusoy Hacı Sabancı Kıbrıs Öğrenci Soru Açıklama Manken İş Adamı Fakir Yanıt Sosyal MEdya Instagram Paylaşım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500