"Masa Toplanır Rüstem ve Avni Ölür"

Salı akşamlarının reyting rekortmeni ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bu akşam yayınlanacak olan bölümde Hızır Reis Rüstem ve Avni’nin ölmesini ister.

Meltem Yuksel
Bu içerik 13490 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

ATV ekranlarının reyting şampiyonu ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da çeşitli oyunlarla masaya getirilmeye çalışılan Rüstem sonunda Türkiye’ye ayak basmıştır. Yalanların daha fazla saklanamayacağından endişe eden Hızır Reis bir an önce Rüstem ve Avni’nin masada öldürülmesini ister.

Bu konuda çok aceleci davranmak istemeyen Davut’un ise planları çok daha büyüktür. Serkan eylemlerinde kendisine yardımcı olması için cezaevinden çıkarttığı adamların birçoğu Çakırbeyli ailesinden nasiplerini alırken, Serkan, Hızır’ı yakınlarıyla tehdit etmeye başlar.

Diğer taraftan Ünal ve Ceylan’ın aynı evde kalması Hızır Reis’e büyük bir rahatsızlık verir. Meryem ise artık isyan bayrağını çekmiştir.

İlyas ve Esra’nın büyük günü gelmiş ve bütün aile boşanmamaları için seferber olmuştur. Fakat İlyas tehlikeli sularda yüzmeye çoktan başlamıştır bile.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yıldız Tilbe Takipçilerini Şaşırttı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. Bölüm Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500