“Masada Olan Masada Ölür”

Bu akşam 99.bölümüyle ekranlara gelecek olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ yine izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Kimsesiz Yaşar'ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine neden olacaktır.

“Masada Olan Masada Ölür”
“Masada Olan Masada Ölür” Meltem Yuksel
Bu içerik 6985 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bu akşam 99.bölümüyle ekranlara gelecek olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ yine izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Kimsesiz Yaşar'ın uzun zaman sonra karşısına çıkan gizli sevdası, dikkatsizce hareket etmesine ve Reşit’in ağına düşmesine neden olacaktır.

Hızır Çakırbeyli eski dostuna olanları yeni düşmanına ödetmeye kararlıdır. Olanlardan sonra Reşit'i bir kez daha mekanında ağırlayan Hızır, eski olumlu tavrının aksine artık alenen hasım olduklarını vurgular. Reşit de bu karşılamaya cevaben küçümsediği Çakırbeylilere tehditler yağdırır.

Artık sıranın kendilerinde olduğunu bilen Hakkı ise canını kurtarmak için Ekrem'den derhal etkili bir plan yapmasını ister. Eski hasımlarını da unutmayan Hızır kendinden beklendiği gibi masadaki ölümler için hazırlık yapmaktadır.

Kalp doktoru Derya'nın eve gelmesiyle ortaya çıkan durumlar, Çakırbeyli ailesini Meryem'in hasta olduğu gerçeğine de yakınlaştırır. Her yerde gözü kulağı olan Hayriye Ana, Derya'nın kadın doğum uzmanı olmadığını bildiğinden, yakaladığı ipin ucunu düğümü çözene kadar bırakmamaya kararlıdır.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

“Ezgi Hanım Yıllar Size Yaramış”

TÜMÜ

 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV Dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm Fragman İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500