Masanın Yeni Lideri Kim Olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 67. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ünal Kaplan’ın ya benimle anlaşırsınız ya da Rüstem en yakın zamanda sizi öldürür diye masadaki üyelere gözdağı vermesi izleyen herkesi merak içinde bıraktı.

Masanın Yeni Lideri Kim Olacak?
Masanın Yeni Lideri Kim Olacak? Meltem Yuksel
Bu içerik 6194 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 67. bölümüyle her Salı olduğu gibi bu haftada izleyen herkesi ekran başını kilitleyecek.

Amerika’dan dönen Rüstem masada kardeşini öldürmesiyle şok olan masa üyeleri Ünal Kaplan'ı karşılarında gördüklerinde bir kere daha şaşkınlık içinde kalırlar.

Hızır'ın yaptığı planlar yaşanan beklenmedik olaylar yüzünden sekteye uğrar ve yeni planında Rüstem’i öldürmemek, arkasında olan güçlerin kim olduğunu ve onlarla ilgili bildiklerini öğrenmek üzere yapar.

Davut'un planları ise tıkır tıkır işlemektedir. Masada bir dehşet dengesi kurup, üç büyük gücü birbirleriyle uzlaşmadan iş yapamaz duruma getirmeyi başarmıştır. Bu durum ise Ünal düşmanlığı için bir bahane olmuştur. Dengelerin alt üst olduğu bu zamanda masanın liderinin kim olacağı ise büyük merak konusu olmuştur.

Gizli işler çevirmeden duramayan Hızır Reis, Tipi ile eski aşkı Gönül'le karşılaşmasının arkasından da çıkar. Tipi’nin ablasının karşı Emine'nin karşı olduğu ilişki için bu kez Meryem devreye girer.

Diğer taraftan Suzi ise Hayriye Ana tarafından sorguya çekilir ve İlyas’ı sevdiğini itiraf eder. Nihayet duygularıyla yüzleşen İlyas da Suzi’yi sevdiğini kabul edecektir. İlk kez bu kadar keyifli olan ikiliyi günün sonunda çok kötü bir sürpriz beklemektedir.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Davut Güloğlu'na Hapis Cezası

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz İzle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 67. Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500