MasterChef Rezaleti

MasterChef programının jüri üyesi Somer Sivrioğlu, yurt dışında yaşayan 18 senelik eşinden boşanmaya karar verdi. İkilinin boşanmasına neden olarak Somer Sivrioğlu'nun program editörlerinden biriyle birlikte olduğu söylendi. Ünlü şefin açıklama yapan eşi, aldatma haberlerini doğruladı.

MasterChef Rezaleti
MasterChef Rezaleti Meltem Yuksel
Bu içerik 1156 kez okundu.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef isimli yemek yarışması programında jüri olarak adını duyuran şef Somer Sivrioğlu, yurt dışında ikamet eden 18 senelik eşi Aslı Sivrioğlu ile boşanıyor.

Ünlü şefin eşi dün Instagram hesabından açıklama yaparak basında çıkan aldatma iddialarının doğru olduğunu ve boşanma işlemlerini başlattıklarını duyurup; "Medyada çıkan haberler doğrultusunda telefonum susmadı. Üzülerek söylemeliyim ki 18 yıldır birlikte olduğum Somer Sivrioğlu'yla olan evliliğimizi çıkan haberlerdeki konu yüzünden bitirme kararı aldık. Zor günler geçiriyorum. Ailem, çocuklarım ve iş hayatımın etkilenmemesi için çabalıyorum. İki pırlanta evladımızın bu süreçte olumsuz etkilenmemesi için herkesten saygı istiyorum. Bu süreçte Avustralya'daki ve Türkiye'deki avukatlarım gerekli açıklamaları şahsım adına yapacaktır" ifadelerini kullandı.

Somer Sivrioğlu ise aldatma haberlerine sessiz kalarak sosyal medya hesabından dün akşam bir arkadaşının lokantasında yemek tadımı yaptığı anları paylaştı.

 

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Son Hali Hayranlarını Korkuttu

MasterChef Somer Sivrioğlu Somer Sivrioğlu Instagram Somer Sivrioğlu Eşi TV8 MasterChef İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500