Megastar Tarkan’dan Köşe Kapmaca

Megastar Tarkan Nişanlısı Pınar Dilek Hakkında Sorularla Karşılaşmak İstemediği İçin Kendine Göre Önlemler Almaya Başladı.

Megastar Tarkan’dan Köşe Kapmaca
Megastar Tarkan’dan Köşe Kapmaca Meltem Yuksel
Bu içerik 2028 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

 

Megastar Tarkan nişanlısı Pınar Dilek hakkında sorularla karşılaşmak istemediği için kendine göre önlemler almaya başladı. Almaya’nın Köln şehrine geçtiğimiz ay kız isteneye giden Tarkan biden fazla kiraladığı arabalar ile İstanbul caddelerinde dolaşmaya başladı.

Nişanlısı Pınar Dilek hakkında sorulara cevap vermek istemeyen Megastar Tarkan kendine göre önlemler almış oldu fakat magazin arkadaşlar tarafından bu önlemide su yüzüne çıkmış oldu. Geçtiğimiz haftalar içinde nişanlısı Pınar Dilek hakkında para ve şöhret avcısı haberlerinin ardından Megastar Tarkan bu konu hakkında sitem dolu açıklamasında;

‘Hiç empati yapmaya,beni anlamaya çalıştınız mı?  Bana lütfedilen yeteneğimi paylaşıyor olmam sizlerde bir aidiyet duygusuna mı sebeb oldu ki  hayatıma ve mahremiyetime bu kadar müdahilsiniz? Evlilik kararı aldığım haberlerinin kamuoyuna yansıdığı günden beri, hem benimle ilgili hem de hayat arkadaşım ve eşim olacak, Pınar Dilek’le ilgili söylenenler, yapılan yorumlar hiç yakışıyor mu? Bir insanı iftira ve yalanlar ile lekelemeye çalışmak bu kadar kolay mı? Hiç tanımadığınız hiç görmediğiniz bir insanı inciticek yalanlar ile tanımlayıp üzmeniz doğru mudur? Bu yapılan, her şey bir yana, en başta kendisine sonra da bana yapılan ayıp ve saygısızlık değil midir? Kişisel haklara olan tacizkâr zihniyetin değişmesini temenni ediyorum.’ diyerek nişanlısı Pınar Dilek’i savunmuştu.

Megastar’ın Porsche, VIP minibüs ve Range Rover araçlarının plakaları bilindiği için muhabirlerin sorularından kaçmak için kendine göre böyle bir önlem aldığı konuşuluyor. Geçtiğimiz akşam yakın arkadaşı Ozan Çolakoğlu’nun stüdyosundan çıkan Tarkan, kiralamış olduğu araç ile mekandan ayrılarak gözlerden kayboldu.

 

Tarkan Megastar Pınar Dilek Tarkan'ın Nişanlısı kim Megastar Tarkan’dan Köşe Kapmaca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500