Meğer Kadın Hamileymiş!

Boşanma kararı alarak magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Brad Pitt ile Angelina Jolie çiftinin evliliğinin sona ermesine neden olduğu iddia edilen Marion Cotillard şok etkisi yaratan bir itirafta bulundu.

Meğer Kadın Hamileymiş!
Meğer Kadın Hamileymiş! Nilay Işık
Bu içerik 2036 kez okundu.

Aldıkları boşanma kararıyla magazin gündeminde bomba etkisi yaratan Brad Pitt ile Angelina Jolie çiftinin evliliklerinin sona ermesine neden olduğu iddia edilen Fransız oyuncu Marion Cotillard inanılmaz bir itirafta bulundu.

Birlikte rol aldıkları 'Allied' filmi ile birlikte Brad Pitt'le yakınlaştığı ve evliliğini bitirmesine neden olduğu iddia edilen Cotillard, iddiaları yalanladı.

Meslektaşı Guillaume Canet ile sekiz senedir birlikte olan ünlü oyuncu, Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım aracılığıyla ikinci defa hamile olduğunu ve bebeğinin babasının Canet olduğunu açıkladı.

Brangelina çiftine yaşadıkları bu karmaşık dönemde huzur bulmaları dileğinde bulunan Cotillard, bu paylaşımıyla büyük yankı uyandırdı.

Yıllar önce hayatının erkeğiyle tanıştığını ve hem oğlunun hem de doğmamış çocuğunun babasının Canet olduğunu belirten Marion Cotillard, Canet'a yönelik 'hayatımın aşkı, en iyi arkadaşım ve ihtiyaç duyduğum tek insan' ifadelerini kullandı.

angelina jolie brad pitt angelina jolie brad pitt angelina jolie brad pitt boşanıyor marion cotillard brad pitt marion cotillard marion cotillard kim marion cotillard hamile marion cotillard sevgili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500