Meğer Tam Bir Babaanneymiş!

Yeni bir dizinin kadrosuna dahil olmasının yanı sıra yeni filmi için de yoğun bir tempoyla çalışmakta olan Nurgül Yeşilçay'ın yorgun ve kilolu hali görenleri hayrete düşürdü.

Meğer Tam Bir Babaanneymiş!
Meğer Tam Bir Babaanneymiş! Nilay Işık
Bu içerik 1318 kez okundu.

Kadrosuna dahil olduğu yeni dizinin yanı sıra yeni filmi için de yoğun tempoda çalıştığı bilinen ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın yorgun ve kilolu hali görenleri şaşkına çevirdi.

'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinin yeni sezonunda rol almaya hazırlanan Yeşilçay'ın son hali, sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Dizi ve film setlerinde yoğun işleme maruz kalan saçlarının buna dayanamadığı ve yıprandığı gözlenen ünlü oyuncunun, başının ön kısmında bulunan saçlarının seyrekleştiği öğrenildi.

Alıveriş yapmak için dışarı çıktığı sırada objektiflere yakalanan Nurgül Yeşilçay, aldığı kiloların yanı sıra numaralı gözlük kullanması konusuna da açıklık getirerek gözlerinin görmediğini ve özellikle de uzağı hiç göremediğini açıkladı.

nurgül yeşilçay nurgül yeşilçay özcan deniz ikinci şans nurgül yeşilçay ikinci şans muhteşem yüzyıl kösem nurgül yeşilçay muhteşem yüzyıl nurgül yeşilçay makyajsız nurgül yeşilçay instagram nurgül yeşilçay yaşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500