Mehmet Ali Erbil’den Kötü Haber

Yaklaşık bir haftadır Maslak'taki özel hastanenin yoğun bakım servisinde yatan ve geçtiğimiz gün tedaviye olumlu cevap veren Mehmet Ali Erbil'in durumu yeniden kötüleşti.

Mehmet Ali Erbil’den Kötü Haber
Mehmet Ali Erbil’den Kötü Haber Meltem Yuksel
Bu içerik 721 kez okundu.

Evinin banyosunda düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil, acil hastaneye kaldırılmış yapılan tedavilerin ardından yoğun bakıma alınmıştı. Uzun süren tedavi sürecinin ardından dün Erbil'den iyi haber gelmişti.

Ünlü şovmen bugün tekrar fenalaştı. Kanama geçiren Erbil, apar topar operasyona alındı.

Babasının sağlık durumunu sosyal medyadan duyuran Sezin Erbil, sevenlerinden dua istedi. Erbil; 'Canım babam, her şeyim yoğun bakımda tekrardan dualarınıza ihtiyacımız var' mesajını paylaştı.

Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil, sosyal medya hesabından abisi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Yanlış duyumlar olmaması adına abimin durumunu özetlemek istiyorum. Dün akşamüzeri kırık kaburgasının sivri ucu diyaframda bir damarı yaraladı ve yine göğüs içine kanama nedeni ile ameliyat edildi ve kanama durduruldu. Yoğun bakımda tedavisine devam ediliyor. Yine dualarımızla iyileşecek inşallah. Neden böyle oluyor demiyorum. Olumlu olumsuz her şey bizim için. Atlatacak bunu da inşallah."

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Duş Sonrası 'Sıfır Makyaj' Pozu

 

Mehmet Ali Erbil Maslak Şovmen Sezin Erbil Yeşim Erbil Instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500