Mekanı İçin Çeyizini Feda Etti

Yeni bir mekan açmanın heyecanını yaşayan ünlü manken Didem Soydan, çeyizindeki dantel örtüleri mekanına yerleştirdi.

Mekanı İçin Çeyizini Feda Etti
Mekanı İçin Çeyizini Feda Etti Nilay Işık
Bu içerik 1942 kez okundu.

Yeni bir mekan açmanın heyecanını takipçileri ile paylaşan Didem Soydan, çeyizindeki dantel örtüleri mekanına yerleştirdi.

Stilist olan yakın arkadaşı Umut Eker ile birlikte açtığı mekanın hazırlık sürecini sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşan Soydan, mağazası uğruna çeyizini feda etti. Zaten kullanmayacağını belirterek çeyizini açtıran dünyaca ünlü model, kendisi için hazırlanan dantel örtüleri mağazasının konseptine uygun hale getirdi.

Açılış öncesi başka bir paylaşım daha yapan Soydan, kapıları açmalarına bir gün kaldığını ve açılış derken resmi bir açılış ya da davet gerçekleştirmedikleri için kimsenin duymadığını veya davet edilmediğini düşünerek üzülmemesini söyledi. Cumartesi günü saat 11:00'de Nişantaşı'ndaki mekanlarının kapılarını açacaklarını açıklayan ünlü model, gün içinde uğrayanlarla hem muhabbet edeceklerini hem de kıyafetleri deneyeceklerini belirtti.

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR - MUTLAKA OKUYUNUZ

Çağatay Bensu'nun Gizli Hayranı
 
Didem Soydan Didem Soydan Kim Didem Soydan Mekan Didem Soydan Mağaza Didem Soydan Puma Didem Soydan Umut Eker Didem Soydan Instagram Didem Soydan Can Bonomo Umut Eker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500