Melek Gerçeği Söyleyemeden Vurulacak mı?

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni ‘İçerde’nin yeni bölümünde Sarp ve Mert’in kardeş olduğunu öğrenen Melek, vakit kaybetmeden bu büyük gerçeği iki kardeşe söylemek için harekete geçecek.

Melek Gerçeği Söyleyemeden Vurulacak mı?
Melek Gerçeği Söyleyemeden Vurulacak mı? Meltem Yuksel
Bu içerik 7206 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Mert’in Sarp’ın kardeşi olduğunu öğrenen Melek, Füsun’a yıllar önce dağılan ailesini geri verebilmek için vakit kaybetmeyecektir. Coşkun’dan tüm gerçekleri öğrenen Melek, soluğu babası Celal’in karşısında alır.

 Baba-kız yüzleşmesinin damga vuracak olan bölümde Celal, Melek’in sözleriyle kurşun yarasından çok daha büyük bir yara alacaktır. Celal, bu büyük sırrı başka kimsenin öğrenmemesi için elinden geleni yapmaya kararlıdır.  Melek, gerçeği söyleyecek mi sorusu, bölümün ilk anından itibaren izleyicelere heyecanlı dakikalar yaşatacak.

Diğer taraftan Celal’in yaşadığını öğrenen Kudret, öfkeden deliye döner.  Kızı olarak gördüğü Handan’ı kaybetmesiyle intikamdan başka bir şey düşünmeyen Kudret, Sarp ve Mert’i vurması için Serkan’ı görevlendirir.

Bir saklambaç oyununun ayırdığı iki kardeş, birbirlerine kavuşmalarına bu kadar yaklaşmışken habersizce tehlikenin tam kalbine düşerler.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rüzgar Çetin Fena Sobelendi

 

İçerde İçerde İzle İçerde 30 Bölüm izle İçerde 30. Bölüm Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500