Melek Gerçekten Ölüyor mu?

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni 'İçerde' dizisinin bugün akşam yayınlanacak olan bölümünde ekran başındaki izleyiciler büyük bir heyecan içinde kalacak.

Melek Gerçekten Ölüyor mu?
Melek Gerçekten Ölüyor mu? Meltem Yuksel
Bu içerik 8274 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Show TV ekranlarından yayınlandığı günden beri ilgiyle izlenen Ay Yapım imzalı dizisi ‘İçerde’ her akşam olduğu gibi bu akşamda ekran başındaki izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

Maçka Parkı’nda kurşunların hedefi haline gelen Melek, Sarp’ın kucağında kanlar içinde hastaneye gelir. Sinir krizi geçiren Mert, Sarp’ın yanında Celal Baba’yı arayıp kurtaramadığını söylediğini duyan Sarp’ın nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu.

Melek’in hayatını kaybetmesiyle, Sarp hem sevdiği kadını hem de kardeşi Umut’u kaybetmiştir. Füsun bir yandan Melek’in ölmesine üzülürken diğer yandan da Umut’u ikinci kere kaybetmenin acısını yaşamaktadır.

Diğer taraftan ise Mert’in Celal Baba’ya çalıştığı ortaya çıkmış ve Yusuf Müdür bütün organize şubenin önünde Mert’i ifşa eder. Kardeş olduklarından habersiz olan Sarp ve Mert Celal Baba’nın yanında çalışmaya başlar.

Bu durumu hazmetmekte zorlanan Sarp, duygularını gizlemek zorunda kalır. Kızının ölümüyle yıkılan Celal Baba’nın, Kudret’ti kendi elleriyle öldürmeden acısı geçmeyecektir.

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Tuğçe Diskalifiye mi Olacak?

 

İçerde İçerde Dizisi Show TV İçerde 31 bölüm İçerde 31. Bölüm Fragman İçerde İzle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500