Meral Kaplan'ın Eşine Zorlama Hapis

Dizi oyuncusu ve eski manken Meral Kaplan'ın aldırdığı uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal eden boşanma aşamasındaki eşi iş adamı Erhan Kanioğlu, 5 gün zorlama hapsine çarptırıldı.

Meral Kaplan'ın Eşine Zorlama Hapis
Meral Kaplan'ın Eşine Zorlama Hapis Meltem Yuksel
Bu içerik 1139 kez okundu.

Meral Kaplan ve iş adamı Erhan Kanioğlu, 2011 yılında nikah masasına oturmuş ve 2015 yılında kızları dünyaya gelmişti. Çift geçtiğimiz yıl şiddetli geçimsizlikten mahkemelik olmuş ve boşanma kararı almıştı.

Kaplan, 1 Mart'ta eski eşinin Bodrum'daki evlerine gelerek annesini darp ettiğine ve çocuğunu da kaçırmak istediğini ileri sürerek sosyal medyadan yardım istemişti. Oyuncunun avukatı Zeynep Hatemi aracılığıyla annesi Ümit Kaplan'a Kanioğlu'nun onur kırıcı kötü muamelede bulunduğu, darp ettiğini ileri sürerek şikayetçi olmuştu.

Aile Mahkemesi tarafından uzaklaştırma kararı bulunmasına rağmen Kiani'nin eşyalarını tahrip ettiğini, bir takım eşyaları da evden çıkardığını belirten oyuncunun, eşinin uzaklaştırma ve koruma kararını ihlal ettiğini belirterek İstanbul Aile Mahkemesi'ne 6 Mart'ta zorlama hapsi talebinde bulundu. Mahkeme Erhan Kanioğlu'nun birden fazla ihlalde bulunduğunu, ihlalin ağırlığını da göz önünde bulundurarak 5 gün zorlama hapsi verdi.

 

 

 

MAGAZİNKAFE ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Pınar Altuğ'un Taytı Olay Oldu

 

 

 

Meral Kaplan Erhan Kanioğlu Hapis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500